Znak 788 01/2021

Okładka książki Znak 788 01/2021
Maciej JakubowiakMałgorzata Nocuń Wydawnictwo: Znak Cykl: Miesięcznik Znak (tom 788) Seria: Seria miesięcznika "ZNAK" czasopisma
czasopisma
Miesięcznik Znak (tom 788)
Seria miesięcznika "ZNAK"
Znak
2021-01-01
2021-01-01
0044488X
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 5 (53) / maj 2022 Julia Cimafiejewa, Zofia Czartoryska, Kamil Fejfer, Anja Golob, Joanna Karpowicz, Zuzanna Kowalczyk, Karolina Lewestam, Paweł Marczewski, Louis Menand, Małgorzata Nocuń, Łukasz Orbitowski, Radek Rak, Mateusz Roesler, Marta Rybicka, Taras Szewczenko, Tomasz Ulanowski
Ocena 8,0
Pismo. Magazyn... Julia Cimafiejewa, ...
Okładka książki Znak nr 797 Katarzyna Babis, Olga Drenda, Olga Gitkiewicz, Tomek Kaczor, Piotr Kosiewski, Michał Koza, Dominika Kozłowska, Anna Mateja, Małgorzata Nocuń, Janusz Poniewierski, Michał R. Wiśniewski, Redakcja miesięcznika Znak, Agata Sikora, Filip Springer, Natalka Suszczyńska, Ewa Woydyłło, Szymon J. Wróbel, Monika Świerkosz
Ocena 7,0
Znak nr 797 Katarzyna Babis, Ol...
Okładka książki Łukaszenka. Niedoszły car Rosji Andrzej Brzeziecki, Małgorzata Nocuń
Ocena 6,9
Łukaszenka. Ni... Andrzej Brzeziecki,...