Rzeźnicy z OUN-UPA. Bandera, Szeptycki i ludobójstwo Polaków

Marek A. Koprowski Wydawnictwo: Replika historia
Replika
Wołyń Kresy Historia OUN UPA monografia Bandera Szeptycki Rzeź Zbrodnia Pogromy
historia
Wołyń Kresy Historia OUN UPA monografia Bandera Szeptycki Rzeź Zbrodnia Pogromy

Jedno trzeba powiedzieć sobie wprost. Ile by nie powiedziano o zbrodniach na Wołyniu czy w Małopolsce Wschodniej - nadal to będzie za mało. Historia jasno pokazuje jak wyglądały działania  Organizacji Ukrainskich Nacjonalistów z Banderą na czele. Przeczytacie również o działaniach na arenie politycznej. Nie brak i spojrzenia władz kościelnych. Autor pragnie uświadomić...

• NwB
więcej mniej