Zaopiekuj się mną. Płomyk, stęskniony kotek

Okładka książki Zaopiekuj się mną. Płomyk, stęskniony kotek
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Zielona Sowa
2021-01-13
2021-01-13
6-8 lat kot przygody zwierzęta opieka

Jak zwykle z dużą przyjemnością. Historia oparta na dużych emocjach, z tymi typowi dla Holly Webb motywami (poczucie odrzucenia, anazliwanie zachowań dzieci przez kota itp). Ale jest w tym jakaś magia cały czas.

Dodaj cytat z książki Zaopiekuj się mną. Płomyk, stęskniony kotek