Ze Lwowa do Wrocławia. Zbiór wspomnień z lat młodości 1938-1948

Stanisław Kot Wydawnictwo: Drukarnia "Argi" biografia, autobiografia, pamiętnik
839205590X
Drukarnia "Argi"
wojna AK Armia krajowa kombatanci komuna wspomnienia biografia Lwów Wrocław
biografia, autobiografia, pamiętnik
839205590X
wojna AK Armia krajowa kombatanci komuna wspomnienia biografia Lwów Wrocław

Okładka książki Statystyka Jacek Jakubowski, Stanisław Kot, Andrzej Sokołowski
7,0
Statystyka Jacek Jakubowski, S...

Książka napisana w formie wspomnień i luźnych historii. To co mi się spodobało to brak "pompy". Autor był zwykłym chłopakiem i opisuje swoją historię taką jaka była. Jak spędzał czas przed wojną, co robił w trakcie wojny, jak trafił do obozu i do partyzantki oraz jak żył po wojnie. Czytając książkę można wczuć się w "codzienność" tych niecodziennych czasów. Osobiście...