Nocni myśliwi

Marek Łuszczyna Wydawnictwo: Znak Horyzont historia
Znak Horyzont
historia
2021-03-24

Marek Łuszczyna wpisał się na listę autorów, po których książki mogę sięgać w ciemno ze świadomością, że będzie to lektura dobra, ciekawa, czy wręcz doskonała. Jego „Nocni myśliwi“ są wyrazem uznania dla wielkiej grupy śmiałków, którzy 77 lat temu dokonali czegoś niemożliwego. Czegoś, czego nikt wcześniej, ani później już nie powtórzył. Jedynym wyjątkiem może być ucieczka z...

• 2021
  • Marek Łuszczyna