Kup teraz - 1 oferta w cenie od 59.90 zł do 59.90 zł

Szafan ma niszma? Szafan co słychać? Przygody Izraelskiego chłopca i jego przyjaciela Szafanka

Alicja MałkowskaMichał Targosz Wydawnictwo: Książki Malki literatura dziecięca
Książki Malki
przygoda hebrajski Izrael kultura tradycje hostoria Tora
literatura dziecięca
przygoda hebrajski Izrael kultura tradycje hostoria Tora

Świetnie opowiedziane historie biblijne wplecione w sytuacje z życia współczesnej rodziny izraelskiej. Obecne są też oczywiście wątki polskie. Autorzy zadbali też o naukę, gdyż każdemu opowiadanku towarzyszy "łyk wiedzy" dający pogląd o materiale z opowiadania, kolejnej literze hebrajskiej itp. Książka pięknie wydana i wspaniale ilustrowana.