Star Wars: Dark Legends

George Mann Wydawnictwo: Disney Lucasfilm Press Seria: Star Wars fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Disney Lucasfilm Press
star wars gwiezdne wojny nowy kanon science fiction
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Star Wars
star wars gwiezdne wojny nowy kanon science fiction

Podobała mi się nieco bardziej niż poprzedniczka. Historie dość proste, bo pisane dla dzieci w wieku 8-12 lat, ale niektóre trzymają w napięciu nawet dorosłego czytelnika. Najbardziej podobały mi się opowiadania "The Predecessor", "The Orphanage" i "Blood Moon", ale pozostałe też są niczego sobie.

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Star Wars: Dark Legends