Od szczeniaka! Jak wychować i karmić młodego psa oraz dbać o jego zdrowie

Okładka książki Od szczeniaka! Jak wychować i karmić młodego psa oraz dbać o jego zdrowie Wioletta Biel, Małgorzata Glema, Piotr Wojtków
Wioletta BielMałgorzata Glema Wydawnictwo: GPD Agency sp.z o.o. sp.k. poradniki
poradniki
GPD Agency sp.z o.o. sp.k.
2019-09-10
2019-09-10
szczeniak wychowanie psa żywienie pss

Okładka książki W Harmonii z Psem Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków
W Harmonii z Psem Piotr Wojtków, Zofi...
Okładka książki Dekoder Psów. Praktyczny przewodnik po świecie psich sygnałów cz. 1 Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków
Dekoder Psów. ... Piotr Wojtków, Zofi...
Okładka książki Psy i dzieci. Jak ugryźć temat Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków
Psy i dzieci. ... Piotr Wojtków, Zofi...
Okładka książki Szczeka, merda, mówi. Jak być najlepszym człowiekiem swojego psa Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków
Szczeka, merda... Piotr Wojtków, Zofi...

Książkę zamówiłam za złotówkę, jako dodatek do wyprawki dla mojego szczeniaka. I jeżeli kupimy tą pozycję właśnie jako takowy dodatek - to jeszcze w porządku. Jednakże cena okładkowa: 50 zł. jest mocno przesadzona w stosunku do formatu i ilości wiedzy, jaką znajdujemy w środku lektury.

Jest to bardzo krótka książka ze skondensowanymi informacjami odnośnie szczeniąt. Nie mniej, ewidentnie czegoś mi w niej brakowało. Może nie tyle co jakichś innych, konkretnych wiadomości, ale innego sposobu przedstawienia tych zawartych. Może więcej szczegółów, ciekawych przykładów z życia codziennego. Coś, co rzeczywiście utkwiłoby mi w pamięci i co mogłabym wykorzystać w praktyce.

Jak dla mnie, gęstość informacji jest zbyt intensywna i za techniczna.

Wszystko o szczeniakach, ale uwaga tylko o nich, brak choćby pokrótce informacji na ile podane tu porady przekładają się na dalsze życie(np. jedzenie- kiedy zmieniać na dorosłe jedzenie i czy dalsze zywienie rozni sie od podanego czy nie; tak samo z innymi zagadnieniami). Ale wiedza o szczeniakach spoko!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pięknie wydana, merytoryczna, zawiera wszystkie najważniejsze informacje, świetnie napisana- polecam!

Solidna dawka wiedzy w skondensowanej formie i całkiem przyjemnej oprawie graficznej, dobra pozycja dla przyszłego właściciela szczeniaka :)

Świetna pozycja dla laików - książka pięknie ilustrowana, opatrzona zdjęciami ślicznych psiaków, napisana w sposób prosty i zrozumiały dla wszystkich. Przede wszystkim książka merytoryczna - dzięki niej potwierdziłam prawie wszystkie informacje jakie dostałam od hodowcy. Ponadto książka ciekawa - chce się do niej wracać i polecać ją do innym.

Zmiany w życiu wymusiły zmiany w doborze literatury - w ten sposób, pierwszą książką przeczytaną w 2021 jest ten poradnik.

Niezbędne informacje dla każdego niedoświadczonego właściciela szczeniaka. Polecam!

To jest wszystko, co Ci potrzebne kiedy weźmiesz szczeniaka do domu. Tam są wszystkieeee porady które potrzebne Ci będą. Polecam :)

• Piesek
  • Półka