Z Lubaniem w życiorysie. Wybór biogramów z okazji 800 lat miasta.

Okładka książki Z Lubaniem w życiorysie. Wybór biogramów z okazji 800 lat miasta.
praca zbiorowa Wydawnictwo: Muzeum Regionalne w Lubaniu historia
historia
Z Lubaniem w życiorysie. Wybór biogramów z okazji 800 lat miasta.
Muzeum Regionalne w Lubaniu
2020-12-30
2020-12-30
tłumacz nieznany

Pierwsza tak obszerna praca o znanych i wybitnych postaciach, które na dobre i na złe zapisały się w historii Lubania. Obowiązkowa pozycja dla regionalistów pasjonujących się Lubaniem, Górnymi Łużycami i Dolnym Śląskiem.

praca zbiorowa Z Lubaniem w życiorysie. Wybór biogramów z okazji 800 lat miasta. Zobacz więcej

Ciekawostki historyczne