Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów

Okładka książki Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów Grzegorz Bliźniak, Tomasz P. Terlikowski
Okładka książki Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów
Grzegorz BliźniakTomasz P. Terlikowski Wydawnictwo: Esprit religia
religia
Esprit
2020-11-16
2020-11-16

To jest książka na schyłek. I to jest książka na dziś. Co nam pozostaje kiedy wszystkie wartości rozmywają się w oceanie politycznej poprawności i głoszenia prawd gładkich jak wymuskani chłopcy. A tu jest konkret. I czarne jest czarnym. Ale jest to też książka o nadziei. Bo czym ona jest bez wiary w nią?

" Nieskończone Boże miłosierdzie i koniec czasów" to rozmowa T. Tetlikowskiego z ks. Grzegorzem Bliźniakiem.
Ks. Bliźniak jest depozytariuszem spóścizny jaką zostawił spowiednik św. Faustyny ks. Michał Sopoćko.
Książka jest o Bożym miłosierdziu. Mówi o nim w całości, przypomina, że objawienia Pana Jezusa nie dotyczyły tylko odmawiania Koronki ale przekazywały więcej praktyk i zadań dla katolika. Rozmówcy przypominają także o obietnicach danych przez Pana Jezusa.
Książka została wydana w 2020 roku dużo więc w niej nawiązań do obecnego kryzysu w Kościele i na świecie. Rozmówcy wspominają także o objawieniach, które miały miejsce w ostatnich czasach a które nadal są badane przez Kościół.

Będę wracać do tej książki. Księdza Grzegorza Bliźniaka umieściłam na mojej prywatnej liście księży głoszącej zdrową naukę katolicką. Jestem pełna uznania dla jego odważnej jednoznaczności.

Jeszcze żadna książką mnie w ten sposób nie zainspirowała i nie wpłynęła w tak wielkiej skali na moje codziennie życie, jak właśnie ten tytuł, mimo iż kilka książek o tematyce religijno-duchowej przeczytałem. Moja pierwsza i bezapelacyjna dziesiątka.

• Religia
  • Religijne
  • Przeczytane w 2021
  • Chrześcijaństwo

Dodaj cytat z książki Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów