Co jedzą szczęśliwe bobasy

Okładka książki Co jedzą szczęśliwe bobasy Izabela Jastrzębska
Okładka książki Co jedzą szczęśliwe bobasy
Izabela Jastrzębska Wydawnictwo: Wydawnictwo Bajkopisarze.pl poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Wydawnictwo Bajkopisarze.pl
2020-01-01
2020-01-01
Żywienie dzieci rozszerzanie diety

Bardzo dobra, przyjaźnie i merytorycznie napisana książka. Bez zbędnego demonizowania lub usilnego zachęcania do konkretnych wyborów, omówione kilka schematów rozszerzania diety. Duży plus za tabele z zawartością składników odżywczych w poszczególnych produktach. Polecam bardzo :)

Spojrzenie na kwestie rozszerzania diety niemowląt ze strony lekarza pediatry, troszkę inne niż to przekazywane przez dietetyków. Napewno duży ogrom przekazanej wiedzy, ale wydaje mi się że niestety schemat rozszerzenia diety jest tworzony na podstawie starszych wytycznych niż tych aktualnych z 2021 roku.

Prosto i zrozumiałe opisane metody rozwoju diety bobasów. Nawet facet zrozumie. Mnie skłoniła do przeczytania żona i było warto. Polecam.

Świetna pozycja. Rozszerzając dietę maluszka nie rozumiałam dlaczego nie ma utartej ścieżki jak po kolei wprowadzać pokarmy. Ta książka pomogła mi zrozumieć, że to wszystko zależy od dziecka. Pozycja zawiera wiele cennych rad i wskazówek. Dodatkowo wzbogacona jest fajnymi przepisami.

Świetna pigułka. Wszystko w jednej książce, aktualne zalecenia rozszerzania diety, cześć teoretyczna przedstawiona rzetelnie od strony medycznej i fizjologicznej oraz co ważne dokładnie opisane jak rozszerzać dietę, kiedy, ile, jak gotować, co z czym mieszać. Serio, idealna przy pierwszym dziecku jeśli gąszcz informacji w sieci miesza a głowie.

Kompendium wiedzy na temat rozszerzania diety! Wszystko przedstawione merytorycznie, przystępnie i zrozumiale! Polecam wszystkim rodzicom :)

Wszystko o rozszerzaniu diety. Przydatne dla młodych rodziców!

Wszystko o rozszerzaniu diety. Przydatne dla młodych rodziców!

Książka jest fenomenalna, i bardzo szybko się ja czyta. Odpowiada na dręczące wielu rodziców pytania np. czy słoiczek czy gotowanie? Jak rozszerzać dietę etc? W środku znajdziecie również przepisy :) które są pomocne zwłaszcza przy pierwszym dziecku, kiedy wszystko jest nowe i przerażające. Dr Jastrzębska pediatra i autorka książki zamieściła wewnątrz sporo tabeli porównujących np. zawartość cukrów w owocach etc. Była to najczęściej używana przeze mnie książka. Dziecko pięknie rozszerzyło dietę i jest jadkiem :) co nas bardzo cieszy. Polecam z całego serca, gdyż jest to świetna i sprawdzona pozycja!

Ta książka bardzo przydała mi się przy rozszerzeniu diety. Napisała ją lekarka - pediatra, której można zaufać. W gąszczu wielu różnych sprzecznych rad i zaleceń otaczających nas zewsząd, autorka podaje pewne informacje,sprawdzone rady poparte lekarskim doświadczeniem, którym można zaufać. Polecam z całego serca!

Książka wydana 2 lata temu, a zalecenia w niej zawarte jakby sprzed ćwierć wieku! Nie polecam, bardziej rzetelne informacje można znaleźć chociażby na blogach dietetyków.

• Dziecko
  • Przeczytane 2022
  • Poradniki
  • Kupione 2022

Dodaj cytat z książki Co jedzą szczęśliwe bobasy