Psychowzroczność

Daniel J. Siegel Wydawnictwo: Mamania nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Mindsight. The New Science of Personal Transformation
2021-01-27
2011-01-01
Piotr Budkiewicz
Mamania
psychologia psychowzroczność
Mindsight. The New Science of Personal Transformation
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2021-01-27
Piotr Budkiewicz
psychologia psychowzroczność

Okładka książki Potęga obecności Tina Payne Bryson, Daniel J. Siegel
8,0
Potęga obecności Tina Payne Bryson, ...
Okładka książki The Yes Brain. Mózg na Tak Tina Payne Bryson, Daniel J. Siegel
6,8
The Yes Brain.... Tina Payne Bryson, ...
Okładka książki Świadome rodzicielstwo Mary Hartzell, Daniel J. Siegel
6,9
Świadome rodzi... Mary Hartzell, Dani...

Tytuł może nie zachęca, jednak myślę, że autorowi udało się w miarę jasno przedstawić funkcjonowanie naszego mózgu i to, że zawsze możemy mieć wpływ na jego funkcjonowanie :)

Na półkach: , , , ,

Panie Danielu, dziękuję Panu za stworzenie tak niesamowitej lektury, podręcznika wręcz, który na pewno posłuży mi jszcze nie raz. Pierwsze czytanie to jedynie wstępne zapoznanie się z tematem, zbyt płytkie, by cały ten ogromn wspaniałej wiedzy przyswoić.

Amerykański psychoterapeuta i psychiatra prezentuje w tej książce nową koncepcję psychowzroczności, prawdę mówiąc nie taka ona nowa, bo zwana też mentalizmem. Sporo w książce informacji o budowie mózgu i jego związkach jego z naszymi uczuciami, zachowaniami, charakterem. Autor też twierdzi, że odpowiednie ćwiczenia zmieniają nasz mózg, podaje ciekawe przykłady. Czasami...

Na półkach: , , , ,

Rewelacyjna.

• Do kupienia
  • Chcę kupić
więcej mniej

Daniel J. Siegel Psychowzroczność. Przekształć własny umysł zgodnie z regułami nowej wiedzy o empatii Zobacz więcej