It Ain't Over...

Robert M. Kerns Wydawnictwo: Knightsfall Press Cykl: Cole & Srexx (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Knightsfall Press
science-fiction space opera kosmici wojna galaktyczna
Cole & Srexx (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
science-fiction space opera kosmici wojna galaktyczna

Tę opinię piszę z perspektywy 3 tomów.

Historia ciekawa, podobała mi się też moralność głównego bohatera i brak oceniania - ktoś popełnił błędy, chce wyjść na prostą? - proszę bardzo, dostaje szansę, a nie od razu potępienie. Cole jest spójny wewnętrznie. Wprowadzenie inteligentnego statku obcych też dodaje smaczku książce.

To co mi się nie podobało to wątek miłosny -...

Dodaj cytat z książki It Ain't Over...