Big Love

Okładka książki Big Love Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Big Love
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
motylewnosie.pl
2020-01-01
2020-01-01
romans miłość motylewnosie humor kryminał

Ksiazka byla polecana na grupie jako romans z humorem, takie lekkie czytadełko w sam raz na jeden wieczór. Poczatek histori nawet zabawny, niestety bohaterzy zmieniaja sie diametralnie I mamy cos na ksztalt 50 twarzy Greya. Nie polecam, chyba ze ktos lubi takie klimaty.

Patrycja w wieku lat 16, wybrała się na wesele, na którym poznała starszego od siebie o kilka lat mężczyznę, który wpadł jej w oko i dłuuuugo nie mogła o nim zapomnieć. Kilka lat później spotkali się ponownie. Tyle, że ona rozpoznała go od razu, a on chyba jej nie pamiętał. Jakby tego było mało, okoliczności w których się spotkali były dosyć niefajne. Patrycja była jedną z podejrzanych o morderstwo, a on, czyli Krystian był policjantem prowadzącym to śledztwo. I wierzycie lub nie, ale nasza bohaterka pomimo upływu lat, dalej była pod wpływem uroku Krystiana. Możecie sami się domyślać, jak potoczyły się tutaj losy tej dwójki, skoro ona kocha się w nim od lat i chciałaby z nim być. Tylko czy on tego też chce? No i dlaczego to właśnie Pati jest podejrzana o zabójstwo? Czy policja rozwikła tę zagadkę? Jak zakończy się ta historia?

Powiem tak. Kiedy zaczęłam czytać teksty, jak to Patrycja dogaduje się z Krystianem, to aż uśmiechałam się od ucha do ucha.

"Pożałowałam, że jednak nie zadzwoniłam po taksówkę. Kiedy ja byłam wściekła, on robił się taki milusi. Kiedy spuszczałam z tonu i zaczynałam zachowywać się normalnie, ten od razu tracił humor i dla odmiany to on się wściekał. I weź tu dojdź do jakichś sensownych wniosków, kobieto!"

Bohaterowie ciekawi i baaardzo interesujący, dialogi zabawne, z ciętymi docinkami i iskrami, jest tu spoooro namiętności, ale pamiętajmy, że jest i kryminalna zagadka do rozwiązania. To wszystko razem spowodowało, że podczas czytania łączyłam Patrycję i Krystiana w parę, ale jednocześnie próbowałam rozwiązać zagadkę i obstawić mordercę. I przyznam się, że dałam się powieść za nos i źle obstawić. Eh... Może nie mam zacięcia kryminalnego :) Za to na pewno bawiłam się wyśmienicie podczas czytania tej nowelki. Jeśli szukacie czegoś niedużego, niedługiego, a jednocześnie przy czym naprawdę ciekawie spędzicie chwile, to polecam nowelkę Agnieszki "Big Love". To chyba naprawdę musi być BIG miłość, jeśli kobieta przez tyle lat ma w głowie jednego faceta i nawet jeśli nie widzą się kilka lat, to potem w niej odżywa wszystko ze zdwojoną siłą. Eh... Żeby jeszcze on ją odwzajemniał :)

Patrycja zakochała się tylko raz. Jako nastolatka przypadkowo poznała Krystiana. Od pierwszego wejrzenia zapałała do niego uczuciem tak ogromnym, że sama nie podejrzewała jego siły. Po latach, gdy przypadkowo spotyka swojego wymarzonego mężczyznę okazuje się, że to uczucie nadal się w niej tli. Jednak teraz ona nie jest już nieopierzoną nastolatką, tylko młodą studentką a on komisarzem, który zatrzymuje ją w sprawie morderstwa...

To pełna humoru i napięcia historia, w której wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Śledztwo prowadzone w sprawie śmierci jednej z studentek angażuje siły nie tylko policji, ale i głównej bohaterki. Za jego sprawą w Patrycji odradza się zamiłowanie do zagadek i chęć poprowadzenia prywatnego śledztwa. Pozwala jej to znaleźć się bliżej ukochanego. Ich relacja jest pełna ognia. Słowne utarczki, śmiały podryw. Czy różnica wieku może być tutaj problemem? Tę nowelkę, czyta się bardzo szybko. Okraszona humorem i pełna emocji zapewni Wam niemały wachlarz przeżyć a gorące sceny podgrzeją atmosferę.

Lubicie takie historie? Zachęcam Was do sięgnięcia po nią. Zapewni szybkie oderwanie się od szarej rzeczywistości i obudzi w Was chęć rozwiązania tajemniczej zbrodni i pobudzi wyobraźnię.

Głupia. Po prostu głupia. Wiadomo, że cudów się nie spodziewam, ale nie ma tu nic, absolutnie nic, co by mnie urzekło. Dodatkowo główna bohaterka jest irytująco infantylna, główny bohater ma rozdwojenie jaźni, a cała fabuła pisana jest dla 13-latków. Wiem, że to nie ma być sensacyjny thriller trzymający w napięciu, co więcej, wcale się tego nie spodziewałam, ale na Boga, jakim cudem to coś ma ocenę 7.8??? Dramat...

Cięte języki bohaterów, pożądanie wiszące w powietrzu, miłość i zwłoki znalezione po zakrapianym Sylwestrze... Bawiłam się znakomicie.

Autorka kolejny raz zaserwowała Nam ciekawą fabułę i wykreowała ciekawe postacie. Jeśli lubicie bohaterki które mają więcej odwagi niż niejeden mężczyzna jest to lektura dla Was. Jestem ciekawa czy odkryjecie kto zabił? Mnie trochę zmyliły jedne zeznania, ale mordercę wytypowałam bezbłędnie. Ja osobiście polecam i gwarantuję Wam przyjemną lekturę.
Krystian i Patrycja poprawią Wam humor i pozwolą zresetować się po ciężkim dniu.

Pewna pyskata dziewczyna znajduje się w centrum kryminalnej zagadki, kiedy odnajduje zwłoki znajomej.

Szok i niedowierzanie?
Nic podobnego!

Ona włącza swój detektywistyczny nos i w totalnie wystrzałowym stylu wpada z butami do życia pewnego policjanta.

Czy uda im się odnaleźć mordercę?
Nie, nie to nas interesuje najbardziej 🤪
Czy policjantowi uda się wytrzymać z tak specyficznym podejrzanym!

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Ależ się uśmiałam!
No kocham tę bohaterkę 😅🥰

Babeczka ma jajca większe niż połowa facetów na komendzie i potrafi zawalczyć o swoje. Jej teksty mnie rozbrajały, a tok myślenia wcale nie szedł drogą dla naiwniaków.

Za szybko się skończyło - to zdecydowanie. Fabuła nie została przerysowana, a w bohaterów została tchnięta cała gama barwnych charakterów.

Jeśli szukasz opowiadania, które:
- wyciągnie cię z dołka;
- rozśmieszy do łez;
- wciągnie zagadkowym zabójstwem,
to ta pozycja jest właśnie dla ciebie!

Juz dziś odpalaj Legimi i wrzucaj to cacuszko na półeczkę Legimi. Możesz znaleźć je także na Motylowym sklepie, Virtualo czyli Empik i Ebookpoint ;-)

Szok i niedowierzanie?
Nic podobnego!

Czy uda im się odnaleźć mordercę?
Nie, nie to nas interesuje najbardziej 🤪
Czy policjantowi uda się wytrzymać z tak...

"BIG LOVE"

AUTOR: AGNIESZKA KOWALSKA-BOJAR

CYKL #NIEGRZECZNENOWELE

Nastoletnia Patrycja swoją pierwszą miłość od pierwszego spojrzenia spotkała na weselu kuzynki.

Strzała Amora nieźle ją trafiła :) Nieśmiała dziewczyna, nie odważyła się do niego odezwać, a starszy od niej Krystian ... nooo cóż w ogóle na nią nie zwracał uwagi. Po kilku latach wieczór sylwestrowy dziewczyny zakończył się w nie typowy sposób. Krystian jest policjantem i prowadzi śledztwo, a Patrycja jest podejrzaną w sprawie.

Co z tego wypadnie?

Lekka komedia z wątkiem kryminalnym, pełna zabawnych i ciętych dialogów, które rozbawiły mnie na całego. Kolejna nowela dodam niegrzeczna, od której nie można się oderwać. Idealna na wieczór przy lampce wina, chociaż do kawki się również wpasuje. Nowela, przy której nie można się nudzić, wręcz nie wiem kiedy minął czas. Co do bohaterów to nawet nie chciałam się z nimi rozstawać, ciągle ich mało. Pióro autorki znam i uwielbiam, od tych lekkich książek po mocne.

Świetną zabawę oraz idealny relaks zapewni wam nowela "BIG LOVE" od Agnieszki Kowalskiej - Bojar :)

Chcecie się dowiedzieć czy Patrycja ma smykałkę do rozwiązywania zagadek ?

I dlaczego Krystianowi tak ciśnienie skacze na widok dziewczyny?

Polecam gorąco #niegrzecznenowele "BIG LOVE".

Zapraszam do przeczytania :)

Dostępny #ebook na #motylownosie #taniaksiazka.pl #empik.com #legimi #ebookpoint.pl #virtualo

"BIG LOVE"

AUTOR: AGNIESZKA KOWALSKA-BOJAR

CYKL #NIEGRZECZNENOWELE

"Big Love"
@pisarz.babeczka
#niegrzecznenowele

Strzała amora dopadła Patrycję zupełnie niespodziewanie gdy była jeszcze nastoletnim "pączusiem" 💜 Niestety obiekt jej westchnień nie był zainteresowany...Dziewczyna szybko przelicza swoje szanse i wie że jest na straconej pozycji a starszy mężczyzna nie zwróci na nią uwagi...jeszcze 😁😈💜
Po upływie lat Ich drogi krzyżują się w niezbyt miłych okolicznościach... 😈 Ona jest podejrzaną o morderstwo On policjantem prowadzącym śledztwo 😈💜
Hhhhh...Co z tego będzie?! 😈💜

Genialna komedia romantyczna z wątkiem kryminalnym, ciętym językiem oraz sporą dawką humoru który pozwoli wam zakączyć ciężki dzień albo rozpocząć nowy dużo lepszy!
#niegrzecznenowele to seria krótkich książek w formie e-booka które po prostu zrobią nam dobrze gdy będziemy tego potrzebować! Idealne historie na raz czytają się same 😁💜

Za każdym razem gdy sięgam po twórczość autorki jestem sprzedana, nie ważne czy to krótka historia czy poważna opowieść, śmieszna czy też do szpiku zła, każda działa na mnie tak samo, nie zostawię do póki nie skończę 💜 A autorka z każdą kolejną książką rozkochuje mnie w swojej twórczości coraz bardziej choć nie sądziłam że to bardziej jest możliwe 💜💜💜

Aga móc patronować i czytać Twoje książki to zaszczyt!!! 💜
Nigdy nie przestawaj dla Nas tworzyć 💜

POLECAM JAK CHOLERA 💜😈💜😈

Dziękuję 💜
@Agnieszka Kowalska-Bojar

#biglove #niegrzecznenowele
#komediaromantyczna #nalepszydzień #nazakończeniednia #nakażdyczas #książkowaprzygoda #książkaktórąmusiszprzeczytać #opiniapatronacka #bookstagrampl

"Big Love"
@pisarz.babeczka
#niegrzecznenowele

Po upływie lat Ich...

Idealna na jeden wieczór...Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo czytając inna pozycję tej autorki zarzekałam się że nie przeczytam nic jej autorstwa. Co prawda był to przypadek bo po skończeniu okazało się czyje pioro czytałam i muszę przyznać że to bardzo dobra , lekka i przyjemna lektura. Także sięgnę jeszcze po inne pozycje by się przekonać że nie warto się zarzekać😅😅

Bardzo zła książka. Prosty język. Bohaterowie tacy nijacy. Dialogi na poziomie mentalnym nastolatek. Przewidywalna. Nie wiem czy w zamyśle miał być romans, kryminał czy komedia - wyszło dno. Gwałt, po którym wszystko między bohaterami jest dobrze?!
Mam jeszcze pytanie do osób, które mają nad nią patronat: Rozumiem, że otrzymujecie pieniądze czy jakieś inne benefity ale czy naprawdę warto promować takie "coś" swoim nazwiskiem?

• Romans
  • Kupię w następnej kolejności :)
  • Tak

Dodaj cytat z książki Big Love