Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego

Okładka książki Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego Katarzyna Szyper
Okładka książki Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego
Katarzyna Szyper Wydawnictwo: EZ Learn Katarzyna Szyper poradniki
poradniki
Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego
EZ Learn Katarzyna Szyper
2020-01-01
2020-01-01
poradnik doskonalenie umiejętności nauka angielski hobby umiejętności rozwój

Niewielki ebook, ze skondensowaną wiedzą popartą doświadczeniem. Przyjemnie czyta się podane w krótkiej formie informacje naukowe. Publikacja wprowadza w temat typów inteligencji wielorakich i stylów uczenia. Autorka wskazuje gdzie można zgłębić temat, jeśli kogoś zainteresowały podane przez nią informacje.
Mimo iż wiele metod nauki języków obcych opisanych w ebooku już znałam, to ta lektura przypomniała mi o istnieniu tych, których nie wypróbowałam. Dodatkowo Autorka, wieloletni nauczyciel angielskiego opisuje elementy na których trzeba się skupić w zależności od obranego celu nauki języka obcego. Wskazuje też różnice między naszym ojczystym językiem i językiem angielskim co jest pomocne dla osób nie mogących zdecydować się na wybór języka. A także obrazowo pokazuje najczęstsze błędy wynikające z przenoszenia zasad języka polskiego na język angielski.
Uważam iż ta pozycja nie jest tylko dla osób które chcą opanować język angielski. Przyda się także jako wskazówki do nauki dowolnego języka, choć dla angielskiego znajdzie się tutaj więcej ciekawostek, ponieważ na tym skupia się cały ebook. Dla podanych w dodatku serwisów i aplikacji do nauki (płatnych i bezpłatnych),na podstawie mechaniki działania tych aplikacji będzie też można znaleźć podobne narzędzia do nauki innego języka niż angielski. Co sprawia, że oszczędzamy część czasu na szukanie odpowiednich metod.

Mimo iż wiele metod nauki języków obcych opisanych w ebooku już...

• » języki obce

Dodaj cytat z książki Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego