Adrenalina dla umysłu. Czyli jak zacząć przygodę z szachami.

Wojciech Głąbiński Wydawnictwo: wydano nakładem autora poradniki
wydano nakładem autora
szachy nauka gry w szachy gra w szachy
poradniki
szachy nauka gry w szachy gra w szachy

Wydawało mi się, że znam zasady gry w szachy, ale dopiero lektura "Adrenaliny dla umysłu" otworzyła mi oczy na wiele jej tajemnic. Ta książka stała się początkiem szachowej przygody dla mnie i mojej córki.
"Moim celem było napisanie kompleksowego wprowadzenia w szachowe arkana, tak aby początkujący gracz, lub nawet ten średniozaawansowany, ale dopiero zaczynający przygodę...

więcej mniej