Re:Zero-Życie w innym świecie od zera. Tom XXII

Okładka książki Re:Zero-Życie w innym świecie od zera. Tom XXII
Tappei Nagatsuki Wydawnictwo: Waneko Cykl: Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (tom 22) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (tom 22)
Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Waneko
2020-12-10
2020-12-10
Lucyna Wawrzyniak
Light novel Przygoda Fantasy Isekai Shonen Magia

Okładka książki Re: Zero- Życie w innym świecie od zera. Tom XXIX Tappei Nagatsuki, Otsuka Shinichirou
Ocena 0,0
Re: Zero- Życi... Tappei Nagatsuki, O...
Okładka książki Re:Zero – Życie w innym świecie od zera – Księga czwarta: Sanktuarium i Wiedźma Chciwości #5 Yu Aikawa, Haruno Atori, Tappei Nagatsuki, Otsuka Shinichirou
Ocena 0,0
Re:Zero – Życi... Yu Aikawa, Haruno A...
Okładka książki Re: Zero - Życie w innym świecie od zera. Tom XXVII Tappei Nagatsuki, Otsuka Shinichirou
Ocena 8,0
Re: Zero - Życ... Tappei Nagatsuki, O...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Subaru z przyjaciółmi wreszcie dotarli do Wieży Plejad, Mędrczyni Shaula okazuje się jednak nie być taka jakiej oczekiwali..
Czy uda im się dostać to po co przyszli? Czy dostaną odpowiedzi na dręczące ich pytania?

Książka spokojniejsza niż tom poprzedni, wydaje się to jednak ciszą przed burzą i z takim nastawieniem czytałam tę pozycję. Parę rzeczy się wyjaśniło, doszło również parę nowych pytań, nic tylko czekać na kolejny Tom przygód!
Małe ale- troszeczkę jednak liczyłam na, krew, jednak autor zazwyczaj dawkuje nam krwawe jatki. Inna kwestia: ilość panienek wzrasta, czy będzie jakiś limit?

Dodaj cytat z książki Re:Zero-Życie w innym świecie od zera. Tom XXII