Metamorphosis and Other Stories

Data 1. wydania:
2020-01-30
angielski
Michael Hofmann
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Zaczyna się zabawnie, drwiną z poświęcającego swoje życie szarego sprzedawcy byle zarobić na utrzymanie swojej rodziny. Jego przemiana spotyka się z negatywną reakcją rodziny. Niektóre źródła mówią, że metamorfoza dotyczy siostry a nie głównego bohatera. Ona z początku starając się postąpić odpowiednio, z czasem zamienia się opresora, który ma dość tego, że spotyka go...

Strasznie ciężka pozycja. Łatwiej chyba przeczytać opracowanie i analizę niż zabierać się za to opowiadanie. Słuchając wersji anglojęzycznej umarłem z nudów.

• Audiobook
  • Po angielsku