Jest taki dzień

Saga Egmont
2020-12-18
2020-12-18

Okładka książki Miłość na cztery łapy Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłość na czte... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowsk...
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...

Poznajcie Gabriela, to nasz główny bohater, Dziesięć lat temu Gabriel uczestniczył w wypadku, który w ułamku sekundy zmienił jego życie... On sam wyszedł z tego praktycznie bez uszczerbku, tyle szczęścia nie miała jego ukochana.

10 lat po tym zdarzeniu, poznaje w pociągu dziewczynę, Milenę. Szybko łapią wspólny język, ich związek rozwija się dynamicznie, zakochują się w sobie bez pamięci. Wszystko układa się idealnie do momentu, kiedy ich związek zostaje wystawiony na poważną próbę. Co takiego się wydarzy?Czy ich związek przetrwa to zawirowanie i jak skończy się ich historia? Na wszystkie te pytania oraz niespodziankę od autorki (bo ja tak właśnie odebrałam pewne wydarzenia) odpowiedź znajdziecie pochłaniając tę przyjemną świąteczną opowieść w kilka chwil.

Po audiobook sięgnęłam wczoraj po pracy w wolnej chwili, dla relaksu oczywiście za namową przyjaciółki Martusi, jakżeby inaczej 😉 😁Napisała: ,,Znajdź po pracy słuchawki i wolną godzinkę, nie czytaj opisu, zaufaj mi, nie będziesz żałować - obiecuję! PO PROSTU MUSISZ TO DZISIAJ ŁYKNĄĆ‼️Z ciekawością i niecierpliwością czekam jak Ci się spodoba." I miała rację. Nie żałuje ani minuty, słuchałam z przyjemnością i ciekawością.

Jest to moja pierwsza styczność z twórczością autorki i jak na początek bardzo udana.🙂 Dawno mnie tak nic nie zachwyciło,bardzo mnie zrelaksowała ta opowieść, czułam się też wzruszona i momentami trochę zestresowana. To opowiadanie jest takie ciepłe otulające, przyjemne, niesie nadzieję, a jednocześnie jest prawdziwe. Niczego mu nie brakuje.
Co też zwróciło moją uwagę,o nikim tam nie ma złego słowa, wiecie w sposób taki zawistny czy coś, nawet o tych,którzy zrobili coś źle w dobrej wierze, Gabriel ich nie wyklina, ani nic w tym rodzaju. Fajnie kiedy jest czarny charakter, bo książka jest wtedy ciekawsza, ale tu akurat bardzo to pasuje.
Krótko mówiąc polecam i to chyba sprawa jasna

Niesamowicie ciepła i przyjemna historia o odnajdywaniu miłości.

Niesamowicie ciepła i przyjemna historia o odnajdywaniu miłości.

"Jest taki dzień" bardzo ciekawa taka romantyczna opowieść,przyjemnje mi się ją czytało. Książka jest o prawdziwej miłości. Gorąco polecam!

Jak mi to opowiadania się podobało. Była to ciepła i romantyczna historia.
Głowni bohaterowie sympatyczni i z miła chęcią poznała bym ich dalsze losy.
To opowiadanie o tym, że prawdziwa miłość zawsze zwycięży.

Jak mi to opowiadania się podobało. Była to ciepła i romantyczna historia.
Głowni bohaterowie sympatyczni i z miła chęcią poznała bym ich dalsze losy.
To opowiadanie o tym, że prawdziwa miłość zawsze zwycięży.

Cudowna świąteczna historia, pełna ciepła i magii. Idealna opowieść na swiateczny czas :)

• BookBeat
  • Romans
  • Ewelina Nawara

Dodaj cytat z książki Jest taki dzień