Siła energii. Elektryczność a bogactwo narodów

Robert Bryce Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
energia elektryczność energetyka ekonomia
Siła energii. Elektryczność a bogactwo narodów
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
energia elektryczność energetyka ekonomia

Ważny głos w dyskusji na temat przyszłości energetyki. Pierwsze rozdziały to historia elektryfikacji i pokazanie znaczenia energii elektrycznej w rozwoju społeczeństw.
To co wydaje się nam ekologiczne nie zawsze takie jest. Tysiące ptaków ginie dostając się w śmigła elektrowni wiatrowych. Setki masztów czy paneli nie upiększają nam krajobrazu.
Warto przeczytać przede...

• Popularnonaukowe, Naukowe
  • Elektryczność
  • Od 2020
  • 2021
  • Nauka

Dodaj cytat z książki Siła energii. Elektryczność a bogactwo narodów