DEMETRI

Okładka książki DEMETRI
Sandy AlvaresCrystal Daniels Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Volkov Empire (tom 1) Seria: The Kings of Retribution MC literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Volkov Empire (tom 1)
The Kings of Retribution MC
angielski
dark romans mafia

Okładka książki Whiskey Holiday Sandy Alvares, Crystal Daniels
Ocena 6,0
Whiskey Holiday Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Undaunted Sandy Alvares, Crystal Daniels
Ocena 7,1
Undaunted Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Finding Solace Sandy Alvares, Crystal Daniels
Ocena 7,0
Finding Solace Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Nikolai Sandy Alvares, Crystal Daniels
Ocena 7,2
Nikolai Sandy Alvares, Crys...

2013

Jest to kontynuacja serii The Kings of Retribution. Demetri Volkov lat 49, kieruje najpotężniejszą rodziną przestępczą w Rosji, jest władcą Imperium Volkova. Pierwsza Jego wielka miłość, która zniknęła za sprawą ojca, Rose urodziła mu syna Logana, o którym dowiedział się o tym dopiero dwadzieścia kilka lat później(Jego ojciec i żona Ilanna utrzymywali to w tajemnicy). Miał drugiego syna Nikołaja z Ilanną, która nie dbał o niego i był kiepską żoną i matką. Demetri rozwiódł się z nią, a Nicolai nie chciał mieć z nią żadnego kontaktu. Logan jest częścią klubu MC Kings. W ten sposób poznał Glory lat 36 w czasie gdy została pobita i zgwałcona przez byłego męża najlepszej przyjaciółki Grace. Spotkali się ponownie dwa lata później i między nimi rozwinęła się chemia. Oboje są bardzo dojrzali. I super gorący razem, Demetri jest seksownym szefem mafii. W Rosji szykują się kłopoty, głowa rodziny Pietrowów nie żyje, a jego syn chce pozbyć się Volkova i przejąć także Jego imperium. Spotykamy w tej części znane nam postacie, dowiadujemy o ich dalszych losach.

Na półkach: , , , , , ,

Ojciec, dziadek, mafiozo.... Czy to dobry kandydat na partnera dla nauczycielki? Przekonajcie się. Polecam.

Dodaj cytat z książki DEMETRI