MUSASHI. Tom 6. Zwój oświecenia

Okładka książki MUSASHI. Tom 6. Zwój oświecenia
Eiji Yoshikawa Wydawnictwo: Diamond Books Cykl: Musashi (tom 6) powieść historyczna
powieść historyczna
Musashi (tom 6)
Miyamoto Musashi
Diamond Books
2020-01-01
2020-01-01
Bożena Murakami
Musashi Japonia Droga Miecza

No i ostatni tom za mną jestem lekko zawiedziony bo kończy się tuż po pojedynku z Kojirō więc zostało jeszcze sporo życia przed nim. Szkoda też, że nie pociągnięto wątku z jego techniką walki dwoma mieczami którą rozwijał później, a także jego końcowego dzieła "Samotnej Drogi".
Ale ogólnie czyta się przyjemnie i szybko więc nie było źle.

• Japonia
  • Książka