Feedback (i inne brzydkie słowa). Dlaczego informacja zwrotna jest tak ważna i jak to robić dobrze

M. Tamra ChandlerLaura Dowling Grealish Wydawnictwo: Berrett-Koehler Publishers biznes, finanse
Feedback (and Other Dirty Words): Why We Fear It, How to Fix It
Berrett-Koehler Publishers
feedback biznes rozwój osobisty motywacja kultura organizacyjna HR
Feedback (and Other Dirty Words): Why We Fear It, How to Fix It
biznes, finanse
feedback biznes rozwój osobisty motywacja kultura organizacyjna HR

Ta książka nie jest rewelacyjna, nie powala na kolana, nie odmieni milion istnień ludzkich. Ale warto ją przeczytać, jeśli stawiamy pierwsze kroki w rozwoju osobistym. Poradnik wyprzedza o lata świetlne książki, które uczą magicznego myślenia ale sporo mu brakuje do naprawdę dobrych książek psychologicznych.

Dlatego jeśli jesteś rodzicem, kimś kto ma problemy z pewnością...

Super poradnik. Czytałem przekład Magdy Witkowskiej z 2020 roku i jestem pod dużym wrażeniem. Poradnik porusza temat dość kontrowersyjny, bo feedbacku (tak też myślałem przed przeczytaniem książki). Kontrowersyjny, bo doświadczenia - #kopo - miałem właśnie złe. Autorka rozprawia się ze wszelkimi mitami i stereotypami. Ciekawie przedstawiona geneza tej złej opinii...

• 2020
  • Biznes