Blutige Stille

kryminał, sensacja, thriller
niemiecki
Helga Augustin
amisze kryminal thriller

Wysłuchałam audiobooka w języku niemieckim. Bardzo dobrze napisany kryminał. Czytelnik poznaje myśli i emocje zarówno głównej policjantki jak i pomagającego jej oficera Tomasetti, może też podążać tokiem ich rozumowania w trakcie dochodzenia. Oboje przeżyli prywatne tragedie, oboje sympatyczni. Nie przepadam za kryminałami/thrillerami ze względu na powtarzający się schemat...

• Dobra rozrywka
  • Audiobook