Nowe życie

Okładka książki Nowe życie
Roman Sadowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Poligraf
2020-12-21
2020-12-21

Okładka książki Kolorowe piosenki 2. 102 przeboje Andrzej Bianusz, Jacek Bocheński, Bogusław Choiński, Bogdan Chorążuk, Marcin Ciempiel, Jacek Cygan, Magdalena Czapińska, Andrzej Czekalski, Marek Dagnan, Marek Dutkiewicz, Krzysztof Dzikowski, Marek Gaszyński, Jan Gałkowski, Stanisław Halny, Zbigniew Hołdys, Marek Jackowski, Jerzy Jurandot, Jan Kaczmarek, Zbigniew Kaszkur, Jonasz Kofta, Janusz Kondratowicz, Andrzej Kosmala, Beata Elżbieta Kozidrak, Marek Kościkiewicz, Paweł Kukiz, Zenon Laskowik, Janusz Laskowski, Bogdan Loebl, Adam Mickiewicz, Leszek Aleksander Moczulski, Andrzej Mogielnicki, Wojciech Niżyński, Bogdan Olewicz, Agnieszka Osiecka, Włodzimierz Patuszyński, Ryszard Pluciński, Jeremi Przybora, Zdzisław Pyzik, Andrzej Rosiewicz, Roman Sadowski, Emanuel Schlechter, Marek Skolarski, Jacek Skubikowski, Andrzej Sobczak, Ludwik Starski, Kazimierz Szemioth, Andrzej Szpilman, Janusz Słowikowski, Julian Tuwim, Andrzej Tylczyński, Tadeusz Urgacz, Franciszek Walicki, Stanisław Werner, Kazimierz Winkler, Mieczysław Wojnicki, Zbigniew Zapert, Mirosław Łebkowski, Bogdan Bolesław Łyszkiewicz
Ocena 7,0
Kolorowe piose... Andrzej Bianusz, Ja...
Okładka książki Pieśń o kraju Bronisław Brok, Władysław Broniewski, Stanisław Chruślicki, Stanisław Ryszard Dobrowolski, Wincenty Faber, Teresa Filińska, Edward Fiszer, Konstanty Ildefons Gałczyński, Jan Gałkowski, Piotr Janczerski, Andrzej Jastrzębiec-Kozłowski, Anna Kamieńska, Janusz Kondratowicz, Mirosław Kowalewski, Helena Kołaczkowska, Jerzy Krzemiński, Aleksander Maliszewski, Jerzy Miller, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Leon Pasternak, Wincenty Pol, Tadeusz Różewicz, Roman Sadowski, Ludwik Starski, Wisława Szymborska, Julian Tuwim, Stanisław Werner, Stanisław Werner, Konrad Winkler, Mirosław Łebkowski, Jan Śpiewak
Ocena 6,0
Pieśń o kraju Bronisław Brok, Wła...