Do trzech chłopów sztuka

Okładka książki Do trzech chłopów sztuka
Marta Obuch Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
9788381953788
literatura polska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Kolejna powieść Pani Marty i znowu się nie zawiodłam. Książka pełna humoru, akcji po prostu dzieje się. Powiedzonka świetne, popłakałam się ze śmiechu. Pomysł na zemstę na niewiernym mężu rewelacyjny!

"Matylda odkrywa zdradę męża i postanawia rzucić żywot kury domowej i zacząć się łajdaczyć."
Niestety wtedy wszytko idzie nie tak .... Mąż pada trupem, a Matylda zostaje główną podejrzaną. Gdzieś po drodze spotyka przyjaciela z przed lat - "Tytę", co w sumie jest dla niej zbawienne, ponieważ jest on byłym policjantem. Całą grupą starych i nowych przyjaciół próbują rozwikłać nagłą śmierć męża Matyldy. Oczywiście robiąc to w przezabawnym stylu.

Lekka komedia kryminalna "do uśmiechnięcia".

Książka taka niewymagająca, dla rozluźnienia. Troche humoru, jakaś zagadka kryminalna, jakiś romans. Takie lekkie i przyjemne. Trochę się pośmiałam powiem szczerze, że całkiem to było fajne chociaż takie trochę na niskim poziomie, ale nie miałam wysokich oczekiwań tak sobie chciałam przeczytać coś lżejszego i trafiłam dobrze. No pomysł Matyldy na zemstę rozłożył mnie na łopatki i tu się śmiałam do łez. Reszta wywoływała lekki uśmiech bohaterowie tacy ni to zabawni ni to naiwni troche, ale bardzo fajni. Jak ktoś lubi takie klimaty to niech czyta a kto nie przepada za połączeniem lekkiego kryminałku z humorem niech omija

Lekka, łatwa i przyjemna. Momentami naiwna, ale nie przeszkadza to w czytaniu.
Duża dawka humoru

Lekka, łatwa i przyjemna. Momentami naiwna, ale nie przeszkadza to w czytaniu.
Duża dawka humoru

Dobrze się czyta, mimo wątku kryminalnego bywały momenty że śmiałam się do łez

Dobrze się czyta, mimo wątku kryminalnego bywały momenty że śmiałam się do łez

Sympatyczna i miła do czytania książka. Dużą chochlą czerpie autorka z p. Chmielewskiej , ale nie próbuje jej naśladować. I to jest fajne. Może nie od razu , ale z czasem , sięgnę po książkę pani Marty Obuch.

Kolejna powieść Pani Marty która dała mi to czego potrzebowałam - totalny relaks i chwile uśmiechu .
Osoby znające twórczość autorki nie powinny się zawieść. Jest wątek kryminalny w tle mamy miłosne uniesienia i wszystko utrzymane w lekkim i humorystycznym klimacie.

Zabawna, lekka i błyskotliwa, w sam raz na relaksowe popołudnie)

Zabawna, lekka i błyskotliwa, w sam raz na relaksowe popołudnie)

Uff! Przeczytałem, po wielu trudach dobrnąłem do końca. Znudzony, znużony, taki nijaki.
Meeeh!

Meeeh!

Bez oceny, ponieważ porzuciłam lekturę. Nie spodobała mi się.

Bez oceny, ponieważ porzuciłam lekturę. Nie spodobała mi się.