Szarady

Knut Hamsun Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich literatura piękna
Maria Gołębiewska-Bijak
Wydawnictwo Poznańskie
literatura piękna
Maria Gołębiewska-Bijak
Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą książką. Nie znam autora, nawet go nie kojarzę, a co za tym idzie nie znam również jego książek, jednak "Szarady" bardzo mnie zaintrygowały opisem, więc postanowiłam sięgnąć po tę historię.
To książka, która nakłania do myślenia.

Johan, główny bohater, jest postacią mogłabym rzec niezrównoważoną psychicznie, zagubiony, niespójny. W...

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia