ATLANTYDA Iluzja

2020-01-01
2020-01-01
9788382219944
Nauka Fizyka Fantastyka literatura polskabaśń

Interesujące jest to, że książkę dotąd skomentowały cztery konta i wszystkie mają tylko po jednej napisanej opinii. Czy są moderatorzy na sali?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

bardzo mi się podobała, książke trudno się czyta ponieważ jest napisana za mądry językiem jak dla mnie, ale dzięki temu właśnie uważam że była świetna

Super! Czekam na nastepną część!

Super! Czekam na nastepną część!

Jest mega życiowa! Polecam

Jest mega życiowa! Polecam