Bliźniaki + Poradnik dla rodziców

poradniki dla rodziców
2020-12-08
poradnik poradnik dla rodziców rodzicielstwo wychowanie ciąża poród bliźnięta bliźniaki wieloraczki ciąża mnoga trojaczki czworaczki

Fajnie się czyta. Podobało mi się również to, że autorka podzieliła się osobistymi przeżyciami. Z mojego punktu widzenia, jako mamy bliźniaków, zabrakło mi trochę uporządkowania i większej liczby konkretnych wskazówek.

To ważna książka dla każdego rodzica, w szczególności dla rodziców wieloraczków. Pięknie napisana, szczera, z mnóstwem informacji. Autorka otwarcie opisuje emocje towarzyszące ciąży, pobytom w szpitalach, przyjściu na świat dzieci i wyzwaniom związanym z życiem w powiększonej rodzinie.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bliźniaki + Poradnik dla rodziców