Lore

Data 1. wydania:
2021-01-05
angielski

więcej Więcej

Sięgnęłam po ta książkę przez tiktoka i moją pasje do mitologii greckiej. Nie zawiodłam się na tej książce jest wspaniale napisana i łatwa do połapania się w tych wszystkich bogach i ogromnych rodzinach. Akcja mnie nie zawiodła przepłynęłam przez te książkę razem z wspaniałą Lore. Jedna z najlepszych książek 2021.

Super książka. Jest w niej dużo akcji, mitologii i mały wątek romantyczny.

Polecało ją za dużo osób na tiktoku, żebym mogła ją zignorować. I się nie zawiodłam! Wspaniała historia, genialne postaci i ta niesamowita grecka mitologia. Potrzebowałam chwili, żeby mnie wciągnęła, ale końcówkę czytałam ze wstrzymanym oddechem.

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia