Privacy is Power: Why and How You Should Take Back Control of Your Data

Okładka książki Privacy is Power: Why and How You Should Take Back Control of Your Data
Carissa Veliz Wydawnictwo: Bantam Press biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-09-24
angielski
dane prywatność

więcej Więcej

Nie powiedziałbym, że to pozycja "otwierająca oczy" (bynajmniej nie w moim przypadku). Nie szokuje na siłę (a temat aż się o to prosi) i przedstawia problem w zwięzły sposób.
Książka zwięzła i na temat. Bardzo istotny i niedostatecznie głośny temat. Na przestrzeni 6 rozdziałów dowiadujemy się jak ma się w obecnie prywatność w sieci, jak doszło do takiego stanu i co można z...

• Po angielsku
  • (popularno)Naukowe

Dodaj cytat z książki Privacy is Power: Why and How You Should Take Back Control of Your Data