Literatura na Świecie nr 2/1983 (139)

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Literatura na świecie nr 11/1993 (268) Egon Bondy, Vratislav Brabenec, Jana Černá, Jakub Deml, Leszek Engelking, Viktor Fischl, Jan Hanč, Ivan Martin Jirous, Ladislav Klíma, Jiří  H. Krchovský, Eda Kriseová, Vitězslav Nezval, Jiří Olič, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Jáchym Topol, Pavel Zajíček
Ocena 6,0
Literatura na ... Egon Bondy, Vratisl...

Dodaj cytat z książki Literatura na Świecie nr 2/1983 (139)