Hard to Hold

Okładka książki Hard to Hold K. Bromberg
Okładka książki Hard to Hold
K. Bromberg Wydawnictwo: JKB Publishing, LLC Cykl: Bezwzględna gra (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bezwzględna gra (tom 2)
JKB Publishing, LLC
2020-12-01
2020-12-01
1942832303

Aaach te drugie części... no cóż, nie najgorsza. Da się to przeczytać, zatem: sukces!
Gdy bierzesz do ręki tom 1, zawsze coś Cie zaskoczy. Natomiast w cz. 2, opisującej dalsze losy rodzenstwa pracującego w tej samej branży, co się może zmienić? Hm... imiona bohaterów. 😁
Nie, no. Przesadzam. Rush to fajny chłopak, wartościowy. Da się go lubić.
Ksiazka porusza też temat stereotypowego traktowania kobiet w niektórych branżach.. Bo, że co, jak piękna, to musi się ciałem wspomagać? Pfff.. Swiat jest pełen mizoginow.

Teraz już czytam kolejną książkę Bromberg i tam co? Od pierwszych stron- szowinizm 😅
Będzie ciekawie.
A "Bez zobowiązań" oceniam na 6!

Nie, no. Przesadzam. Rush to fajny chłopak, wartościowy. Da się go lubić.
Ksiazka porusza też temat...

Hmm... było coś w tej części co mnie urzekło. Bardzo przyjemna książka i miło spędzony czas. Bardzo szybko się czyta.

Rewelacyjna, szybko się czyta. Ciekawa historia kolejnej z sióstr Kincade.

Rewelacyjna, szybko się czyta. Ciekawa historia kolejnej z sióstr Kincade.

Na półkach: , , , , , ,

Rush uważa się za kogoś, kto niewiele jest wart. Za kogoś, o kogo nie warto walczyć. Kiedyś był praktycznie na dnie i zyskał nieoczekiwaną pomoc ale czy była ona taka bezinteresowna? A co się wydarzy gdy po latach będzie zmuszony do spłaty długu wdzięczności?
Lennox potrzebowała udowodnić wszystkim, również swojej rodzinie, że jest kimś więcej niż tylko ładną buzią. Że sama może coś osiągnąć a szerzone o niej opinie, nie są prawdziwe.
Oboje spotkali się w miejscu, w którym leczyli swoje rany i starali się „stanąć na nogi”. Angielski piłkarz i amerykańska agentka sportowa. Mieli dla siebie ograniczony czas zanim on wyjedzie. Czy ten czas wystarczy aby się na siebie otworzyli i uleczyli swoje cierpiące dusze? Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla najbliższych?

Ta część to przede wszystkim walka bohaterów o to aby pokazać na co ich stać. To również pokazanie co można poświęcić dla najbliższych. Czy takie postępowanie jest słuszne? Autorka w taki sposób opisała historię i bolączki bohaterów, że wręcz czuło się wszelkie emocje jakie im towarzyszyły. Przewidywalne? Tak. Czy to w czymś przeszkadzało? Nie. Czy było fajne? Bardzo.
Kolejna bardzo fajna i przyjemna część o drugiej z sióstr Kincade.

Tę oraz inne recenzje można przeczytać na http://blog.czyt.am

- Skąd wiadomo, że to miłość? - pytam szeptem.
- Czujesz to, kiedy on jest Twoim początkiem, środkiem i końcem. Kiedy myślisz o nim bez powodu. Kiedy chcesz dla niego jak najlepiej, nawet jeśli nie możesz być częścią jego świata.
- Cóż, to przybijająca definicja - stwierdzam sarkastycznie.
- Ale jeśli prawdziwa, to on znajdzie sposób, byś stała się częścią jego świata.

"Bez zobowiązań" autorstwa K. Bromberg to lekka i pełna emocji powieść, która skupia się na miłości i relacjach w świecie sportu. Głównymi bohaterami są Lennox Kincade i Rush McKenzie, którzy próbują odnaleźć się w trudnym środowisku pełnym presji i oczekiwań.

Książka porusza delikatne tematy związane z samopoczuciem i samoakceptacją, szczególnie u Lennox, która odczuwała presję ze strony rodziny, działającej w kontrowersyjnej branży. Autorka umiejętnie ukazuje, jak ciężko jest zmierzyć się z własnymi lękami i kompleksami, zwłaszcza gdy jest się częścią wpływowego środowiska.

Opisane relacje między postaciami są głęboko emocjonalne i czasami burzliwe, co sprawia, że czytelnik staje się ich współczesnym świadkiem. Szybko odkrywamy, że zarówno Lennox, jak i Rush, skrywają wewnętrzne demony, które prowadzą ich do nieodpowiednich decyzji.

Język użyty przez autorkę jest dynamiczny, co wprowadza dodatkową energię do historii. Ponadto, zgrabnie przedstawione tło sportowe dodaje powieści autentyczności i ciekawego kontekstu.

Jednym z głównych punktów książki jest wzajemna fascynacja między Lennox a Rushem. Ich chemia jest nie do podważenia, a rozwijający się romans budzi w czytelniku mieszane uczucia. Mimo że ta relacja może prowadzić do interesujących sytuacji, obawiamy się, że może zagrozić karierze zawodowej Lennox jako agentki sportowej.

Warto podkreślić, że wątki związane z zawodem agenta sportowego i kulisy świata futbolu są dobrze przedstawione, co sprawia, że powieść nabiera autentycznego charakteru.

Choć "Bez zobowiązań" to historia, która wciąga, czasami można odczuć brak pełnego zrozumienia motywacji bohaterów. Czytelnikowi mogło by brakować pewnych wyjaśnień lub większej głębi psychologicznej, aby bardziej połączyć się z postaciami.

Podsumowując, "Bez zobowiązań" to pełna emocji powieść o miłości, relacjach i samo odkryciu w świecie sportu. Mimo pewnych niedociągnięć, historia ta wciąga czytelnika swoją dynamiką i żywiołowymi bohaterami. K. Bromberg stworzyła interesującą opowieść, która dostarcza zarówno rozrywki, jak i momentów do refleksji.

Tę oraz inne recenzje można przeczytać na http://blog.czyt.am

- Skąd wiadomo, że to miłość? - pytam szeptem.
- Cóż, to przybijająca definicja - stwierdzam sarkastycznie.
- Ale jeśli prawdziwa,...

2053

Na półkach: , , , , , ,

To, co absolutnie uwielbiam w tej serii, to uczucia. A uczucia były tutaj tak silne. Postacie były wyraziste i wielowarstwowe. Historia pełna emocji i pasji.

To była naprawdę satysfakcjonujaca lektura. Lubię pióro autorki i za każdym razem odczuwam jej kunszt, emocjami potrafi doprowadzić nawet do rzucenia książką lub jej przytulenia. Naprawdę polecam! Ile razy się uśmiechałam podczas czytania to nie potrafię zliczyć!

Jest to drugi tom z serii "Bezwzględna Gra." Lekka z duża dawką namiętności przyjemnie się czytało.

Sympatyczne czytadełko.
O tym jak ludzie nie potrafią ze sobą normalnie porozmawiać, ale na końcu i tak pełna bajka.
To chyba tyle jeżeli chodzi o wrażenia. Nie czuje żebym zmarnowała czas ;)

Sympatyczne czytadełko.
To chyba tyle jeżeli chodzi o wrażenia. Nie czuje żebym zmarnowała czas ;)

Bohaterowie ok 30stki i dla czytelniczek w tym wieku. Piłkarz ciacho i energiczna agentka sportowa. W tle podejrzenie o uwiedzenie żony zawodnika z drużyny. Lennox Kincade ma być dla niego inspiracją. Historia niezbyt oryginalna ale tu chodzi o ukazanie nabuzowanych hormonów i ostrych akcji. Lektura do pociągu ok. Dobrze się czyta ale schemat.

• Przeczytane 2022

K. Bromberg Bez zobowiązań Zobacz więcej