Ciesz się sobą

Okładka książki Ciesz się sobą
Jerzy Kogut Wydawnictwo: Oficyna 4K Seria: Diamencik publicystyka literacka, eseje
16 str. 16 min.
2001-01-01
16 min.
złote myśli cytaty

więcej Więcej

Książeczka ma nietypowy format – ośmiokąta. Jest pierwszą z piętnastu należących do serii "Diamencik". Służy pocieszaniu siebie. Na pierwszej stronie jest ośmiokątne białe pole pośród miniaturek zdjęć – zapewne na wklejenie swojej fotografii lub napisanie czegoś osobistego.

Na tle kolorowych zdjęć są sentencje Bernarda z Clairvaux, Wunibalda Mullera, Novalisa, Marka...

Dodaj cytat z książki Ciesz się sobą