Vaiana. Disney. Najpiękniejsze filmy.

Okładka książki Vaiana. Disney. Najpiękniejsze filmy.
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Disney. Najpiękniejsze filmy. opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Disney. Najpiękniejsze filmy.
Vaiana. Disney Movie Collection
Egmont Polska
2020-01-01
2020-01-01
Regina Mościcka

Moje dzieci uwielbiają bajkę i gdy córka zobaczyła książkę to musiałam ją jej kupić. Niestety moim zdaniem opowieść jest zbyt streszczona. Ot taka bajeczka na dobranoc jak wiele innych. Można by się pokusić pośpiewać, żeby trochę to ubogacić, ale ja akurat nie pamiętam tekstu 🤷‍♀️ Duży plus za obrazki i twardą okładkę

Dodaj cytat z książki Vaiana. Disney. Najpiękniejsze filmy.