Chasing Cassandra

Okładka książki Chasing Cassandra
Lisa Kleypas Wydawnictwo: Avon Cykl: Ravenels (tom 6) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
9780062371959

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Szczerze mówiąc jestem trochę stronnicza, bo po pierwsze bardzo lubię książki Lisy Kleypas, a po drugie ta książka opowiada historię Toma Severina, którego uwielbiam od pierwszego tomu i nie mogłam się doczekać aż zostanie ona wydana w Polsce, stąd przeczytałam wersję oryginalną.

Co tu mamy? Kolejny raz spotykamy chyba wszystkich Ravenelów z poprzedniej części. Cassandra...

• 2021
  • 1111