Fake

Okładka książki Fake Tate James
Okładka książki Fake
Tate James Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Madison Kate (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Madison Kate (tom 3)
Fake
Kindle Edition
2020-08-31
2020-08-31
Reverse Harem

Okładka książki Poison Roses Jaymin Eve, Tate James
Poison Roses Jaymin Eve, Tate Ja...

2052

Na półkach: , , , , , , , ,

FAKE, trzecia odsłona serii Madison Kate, i ta część jest dla mnie najlepsza!
W FAKE, Madison Kate przeszła przez wyżymaczkę – najpierw została oślepiona nienawistną zemstą po tym, jak została wrobiona, a potem stała się niechętną ofiarą w głębokiej sieci kłamstw, które teraz zmuszają ją do kwestionowania wszystkiego. Kate próbuje rozwiązać dwie bardzo trudne zagadki – zagadkę, która jest tajemnicą jej rodziny, prześladowcy i jej niedoszłego mordercy oraz zagadkę jej słabych i niestabilnych relacji z trzema mężczyznami (Kody, Steele i Arch). A MK potrzebuje do tego tylko jednej rzeczy – potrzebuje PRAWDY.
I jak MK może wierzyć, że cokolwiek jest prawdziwe, skoro podstawą jej relacji z tymi mężczyznami od pierwszego dnia są kłamstwa, fałsz. Mówiąc dosłownie, MK jest otoczona przez potencjalnych oszustów. Jej kochankowie, najlepsza przyjaciółka, jej przyjaciele i rodzina – do diabła, nawet jej prześladowca. Nikt nie jest taki, jakim się wydaje. Więc kto jest lub nie jest fałszywy? A kto jest prawdziwy?
Faktem jest, że wszyscy jesteśmy w pewien sposób fałszywi. Widzimy to w przypadku Kody'ego, gdy konfrontuje się z czasami, w których jego działania nie były zgodne z jego sercem, oraz w przypadku Steele'a, gdy konfrontuje się z własną niepewnością i tajemnicą. Widzimy to w MK, gdy walczy ze swoim rozumem, ale co najważniejsze, widzimy to u Archera, osoby, która najczęściej udaje. Maska zdejmuje się i widzimy serce tego człowieka. Możemy w końcu go zrozumieć, dlaczego tak okropnie się zachowywał. Nasza czwórka w końcu zaczyna działać jako jednostka, aby znaleźć harmonię, której jeszcze nie osiągnęli, bo jeszcze sobie całkowicie nie ufają..
Morderstwa, chaos, tajemnice i wszystkie zwroty akcji kręcą się wokół, a akcja szybko się nakręca.
Ta część również kończy się na klifie, ale ten jest szczególnie brutalny.
FAKE jest uzależniająca, urzekająca i po prostu genialna. Czas na finał w KATE.

FAKE, trzecia odsłona serii Madison Kate, i ta część jest dla mnie najlepsza!

• Po angielsku
  • Dark romance