The Little Prince

Arcydzieło!

Pozdrawiam
Maciej Słupsk

Instagram: ksiazkowe_opowiesci
Za co pokochałam "Małego księcia"? Na pewno za tę ujmującą serce fabułę. Ta historia to opowieść o tym, co w życiu najważniejsze: o miłości, oddaniu i przyjaźni. Za każdym razem, gdy sięgam po tę książkę mam łzy w oczach. Mam ochoty krzyczeć na Róże; nie bądź taka oziębła! Mam ochotę prosić Małego księcia; nie zostawiaj Róży.
Ale wiem, że...

Lektura pozornie dla dzieci, ale niosąca na swoich kartach mądrości, które czytając dopiero teraz w jakiś sposób rozumiem. Piękna historia o przyjaźni i tym co w życiu jest rzeczywiście istotne.

Bardzo wzruszająca baśń filozoficzna.
Polecam gorąco każdemu, kto lubi filozofować i dywagować (rozmyślać) nad życiem!

Najgorsza książka i lektura jaką musiałam czytać. Chyba nigdy nie zrozumiem dlaczego wiele osób tak ją lubi.

...przepiękna i ponadczasowa, często do niej wracam....

Arcydzieło.
Myślę, że każdy powinien przeczytać chociaż raz w życiu.

Klasyka! Każdy powinien przeczytać.

Niepozorna książka, która ma w sobie wiele wartości dla osób w każdym wieku. Dlatego warto do niej wrócić, bo za każdym razem można wynieść z niej coś innego.

Przepiękna historia, którą każdy powinien przeczytać. W tak niewielkim formacie zawarta jest niezwykła mądrość. Książka naprawdę godna polecenia.

82 955
    15 291