Ocalone

Świat Książki
The Survivors
kryminał, sensacja, thriller
2021-01-13

Opowiada losy kobiety która przerwała wojnę ale nadal musi walczyć o życie swoje i córki. W zruinowanej Europie chce rozpocząć nowe życie ale najpierw rozlicza się z wojenna przeszłością. Znajduje miłość i spokój po długich chwilach walki z okrucieństwem i ludzka podłością. Dobrze się czyta coś nie dotyczy łatwych spraw. Polecam

Nuda, ciekawy temat, ale akcji, napiecia brak, bezbarwne postacie... jak to czesto bywa pomysl niby dobry ale cala reszta nie zdaje egzaminu :-(

• 2021
  • Legimi