Ekstremalna strzelnica Navala

2020-11-12
2020-11-12

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Podstawa wiedza dla zaczynających treningi strzeleckie.. Ładnie wydana. Dla hobbystów..

Nawet, nawet, zbiór rad, obserwacji, wniosków. Jednak wole "STRZELECTWO BOJOWE" MAD LEAF`-a.

kompilacja podstawowej wiedzy dot. amatorskiego strzelectwa. Książka nie jest wybitna ale zawiera najważniejsze informacje. Na pewno nie był to stracony czas.

Książka ciekawa, dużo praktycznych informacji, szybko się czyta.
Autorzy duży nacisk kładą na bezpieczeństwo.
Nie jestem praktykiem więc trudno ocenić mi jakość informacji zawartej w książce ale mam zamiar zapisać się na strzelnicę i samemu się przekonać.

Książka ciekawa, dużo praktycznych informacji, szybko się czyta.
Autorzy duży nacisk kładą na bezpieczeństwo.

Dodaj cytat z książki Ekstremalna strzelnica Navala