Przesmyk

horror fantastyka groza psychiatria zychla wydawnictwoix
horror
Misterium Grozy
horror fantastyka groza psychiatria zychla wydawnictwoix

Okładka książki City 5. Antologia polskich opowiadań grozy Agnieszka Biskup, Radosław Dąbrowski, Agnieszka Graca, Nina Igielska, Jarosław Jakubowski, Krystian Janik, Margota Kott, Jerzy A. Kozłowski, Kazimierz Kyrcz jr, Kornel Mikołajczyk, Anna Musiałowicz, Dariusz Muszer, Tadeusz Oszubski, Maja Podolska, Marta Sobiecka, Anna Szczęsna, Katarzyna Szewczyk, Maciej Szymczak, Flora Woźnica, Zeter Zelke, Marek Zychla, Joanna Łańcucka
10,0
City 5. Antolo... Agnieszka Biskup, R...
Okładka książki Sny umarłych. Polski rocznik weird fiction 2020. Tom 2 Rafał Chojnacki, Rafał Christ, Mateusz Dębski, Radosław Jarosiński, Krzysztof Maciejewski, Olaf Pajączkowski, Przemysław Pilarek, Michał Pleskacz, Łukasz Redelbach, Ines Siwińska, Flora Woźnica, Marek Zychla, Patrycja Żurek
9,0
Sny umarłych. ... Rafał Chojnacki, Ra...
Okładka książki Krwawa żertwa Dagmara Adwentowska, Jakub Bielawski, Piotr Borowiec, Bartłomiej Fitas, Artur Grzelak, Wojciech Gunia, Dawid Kain, Maciej Kaźmierczak, Agnieszka Kwiatkowska, Kazimierz Kyrcz jr, Marta Sobiecka, Michał Stonawski, Maciej Szymczak, Anna Maria Wybraniec, Marek Zychla
0,0
Krwawa żertwa Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Upiorne święta Jakub Bielawski, Robert Cichowlas, Hanna Greń, Tomasz Hildebrandt, Graham Masterton, Adam Przechrzta, Artur Urbanowicz, Przemysław Wilczyński, Marek Zychla, Jakub Ćwiek
5,7
Upiorne święta Jakub Bielawski, Ro...