Uwaga! Nadchodzą!

Jerzy Pelc-Piastowski Wydawnictwo: Drukarnia DRUKAT historia
Drukarnia DRUKAT
historia
2013-01-01

Książka podzielona na 3 części.

Pierwsza to część powieści historycznej autora książki.
Druga to spisana wersja jednego odcinka serialu historycznego.

Trzecia część poświęcona została ostatnim dniom przed wybuchem II wojny światowej. Zawiera m.in. słynne przemówienie Becka, opis działań Freikorpsów na terenie Polski, a także opis życia w Polsce tuż przed rozpoczęciem...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uwaga! Nadchodzą!