Kicia Kocia i przyjaciele

Okładka książki Kicia Kocia i przyjaciele
Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Kicia Kocia opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
2020-11-16
Kicia Kocia przyjaciele opowiadania koty

więcej Więcej

Wyzwanie LC czerwiec 2021

Dzisiaj Dzień Przyjaciela, więc z tej okazji w ramach Wyzwania LC na czerwiec przeczytałam razem z wnukami tę książeczkę. Jest trochę obszerniejsza niż wszystkie "kicie kocie". Bardzo miła w odbiorze, z kolorowymi ilustracjami, 5 opowiadań o przyjaźni i zabawie z przyjaciółmi. W sam raz na takie święto.

Zabawa wśród przyjaciół.

Jeśli lubicie Kicię Kocię, to niniejszej książeczki absolutnie nie możecie przegapić - znajdziecie tutaj bowiem aż pięć opowieści zebranych w jednej pozycji! :) Będzie to "Kicia Kocia w przedszkolu", "Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić", "Kicia Kocia na placu zabaw", "Kicia Kocia na pikniku" oraz "Kicia Kocia gra w piłkę".

Kicia Kocia będzie...

WIĘCEJ TREŚCI I ZDJĘCIA NA MOIM BLOGU, ZNAJDZIESZ TĘ KSIĄŻKĘ W DZIALE KSIĄŻEK DZIECIĘCYCH TU: https://rokporoku.eu/category/mama/ksiazki/

„Kicia Kocia i przyjaciele” to książeczka, w której kryje się aż pięć opowiadań, które po krótce opiszę poniżej. Obok Kici Koci pojawiają się jej stali przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek oraz trzech nowych kolegów. Co ciekawego czeka...

Jest to zbiór 5 opowiadań które zostały zebrane w jeden tomik. Idealna książęczka dla miłośników Kici Koci.
Książeczka opowiada jak sam tytuł mówi o przyjaźni oraz wspólnych zabawach z przyjaciółmi. Przyjaciele spędzają razem czas na graniu w piłkę, zabawie w berka, wspólnym czasie w przedszkolu oraz na placu zabaw .
Książka uczy dzieci nie tylko kreatywności, ale również...

"Kicia Kocia i przyjaciele" to książka, która nieco wyróżnia się spośród całej serii. Dlaczego? Bo to zbiór aż 5 opowiadań o przygodach kotki🐱. Ale! Są to historyjki, które zostały wydane już wcześniej. Teraz zostały po prostu zebrane w tomik - bardzo ładnie wydany. Ma twardą, kolorową okładkę i miękkie, błyszczące strony (przy młodszych dzieciach lepiej uważać - można je...

Kicia Kocia i przyjaciele to zbiór pięciu opowiadań.
Kotka spędza dzień w przedszkolu, na placu zabaw, na pikniku. bawiąc się że swoimi przyjaciółmi.
Poznaje również nowych kolegów.

Razem grają w piłkę, berka, bawią się na placu zabaw i w przedszkolu.

Książeczki pokazują dziecku że nieśmiałość można przezwyciężyć i warto to robić a zabawa z nowymi kolegami może być...

Książeczka pokazuje jak kreatywnie można spędzać czas z przyjaciółmi. I zgodnie wybrać razem pomysł na świetną zabawę :)

• Dzieciakowo
  • Współpraca