Uczymy miłości do wody

Okładka książki Uczymy miłości do wody Norbert Lewandowski, Szymon Siejkowski
Okładka książki Uczymy miłości do wody
Norbert LewandowskiSzymon Siejkowski Wydawnictwo: Fregata Swimming sp. z o.o. poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Uczymy miłości do wody
Fregata Swimming sp. z o.o.
2020-11-12
2020-11-12
Nauka pływania Oswajanie z wodą niemowląt

Przydatne informacje odnośnie oswajania z wodą. Wspomniano też o pobocznych rzeczach związanych z pójściem na basen, jak suszenie włosów (a raczej oswajanie z suszarką) ;). Niby oczywiste, a w natłoku rzeczy związanych z wyjściem z dzieckiem można o tym zapomnieć.
Oswajania z basenem będziemy próbować. Mam nadzieję, że niedługo!

Oswajania z basenem będziemy próbować. Mam nadzieję, że niedługo!

Świetna pozycja dla każdego rodzica lub opiekuna! Napisana w przyjemny i bardzo obrazowy sposób, autorzy zarażają miłością do wody i pokazują w jaki sposób możemy oswoić maluszki nie tylko do basenu ale i codziennej kąpieli. Cenne wskazówki i porady, o których wcześniej nie słyszałam, a ich wykorzystanie znacznie ułatwił wieczorny rytuał kąpieli ❤

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na rozwoju umiejętności pływania dzieci oraz oswojeniu ich z wodą. Z książki dowiedziałam się wielu wartościowych i merytorycznych informacji. Dodatkowo książka ma bardzo praktyczny charakter oraz napisana jest przystępnym językie. Ja i mój maluszek jesteśmy zachwyceni!

Ta książka to najlepsza pozycja zarówno dla rodziców jak i dla innych instruktorów pływania, którzy chcą w łatwy i przejrzysty sposób pogłębić wiedzę jak " nauczyć miłości do wody". Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, a jak się uczyć to tylko od najlepszych.

Książka napisana w sposób przystępny i klarowny. Fajne wskazówki dla osób chcących zacząć przygodę swojego dziecka z wodą, ale nie tylko tą na basenie, dzięki pomysłom na zabawy w wodzie i wskazówką jak odczytywać nastroje i sygnały malucha nawet domowa kąpiel w małych wanienkach staje się przyjemnością😀Obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców.

Planujesz rozpocząć przygodę ze swoim maluszkiem na basenie?
Zastanawiasz się jak możesz wspierać wszechstronny rozwój Twojego dziecka?
Chodzisz z dzieckiem na basen, ale nie wiesz jak z nim ćwiczyć i bawić się?
Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz w wyjątkowej książce pt. „Uczymy miłości do wody” wydanej przez moich kolegów: Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego z poznańskiej Szkoły Pływania Fregata. Ich podejście do nauki pływania najmłodszych jest mi bardzo bliskie. Przemyślany program nauki zakładający osiąganie konkretnych umiejętności w wodzie, w tempie dostosowanym do potrzeb i możliwości dziecka, indywidualne i pełne szacunku podejście do małych pływaków, usamodzielnianie dziecka budujące jego poczucie własnej wartości, współpraca z uświadomionym rodzicem-instruktorem, nauka poprzez zabawę, ale z użyciem zabawek w określonym celu, przynoszą wspaniałe efekty w nauce pływania i rozwoju psychofizycznym niemowląt i małych dzieci. Potwierdzam, że to działa!!
Natalia Wielgus,
FLOW Szkoła Pływania niemowląt i małych dzieci

Planujesz rozpocząć przygodę ze swoim maluszkiem na basenie?
Zastanawiasz się jak możesz wspierać wszechstronny rozwój Twojego dziecka?
Chodzisz z dzieckiem na basen, ale nie wiesz jak z nim ćwiczyć i bawić się?

Dobry poradnik dla każdego rodzica! Jestem w trakcie czytania, podoba mi się język i ogólny kształt, na plus dużo wskazówek do samodzielnych ćwiczeń. Mądra i ciekawa książka - koniecznie ją powinien przeczytać każdy rodzic.

Książka jest napisana przystępnym i zrozumiałym językiem, pokazuje wiele wspaniałych ćwiczeń, które można wykonać z maluszkiem będąc na basenie lub w domu. Polecam wszystkim rodzicom!!!

Książka pięknie wydana i zawierająca wiele przydatnych wskazówek do wykorzystania zarówno w domu jak i w czasie wizyt z maluszkiem na basenie

• Macierzyństwo
  • Dziecko
  • .2020

Dodaj cytat z książki Uczymy miłości do wody