Python. Dobre praktyki profesjonalistów

Okładka książki Python. Dobre praktyki profesjonalistów
Hillard Dane Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2020-10-27
2020-10-27

więcej Więcej

Kolejna książka z działu "IT". Teraz jest to książka, która uczy dobrych praktyk profesjonalistów w języku programowania Python. Jak ktoś jest programistą i programuje w Pythonie, to ta książka będzie dla niego idealna. Polecam ją programistą, również osobą, które chcą się nauczyć programowania w Pythonie, będzie to dla nich świetną zabawą i dużo ważnych informacji. Lecz z...

• Programowanie

Dodaj cytat z książki Python. Dobre praktyki profesjonalistów