Okładka książki Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego. Wydanie II poszerzone Marcin Żukowski
Marcin Żukowski Wydawnictwo: Onepress informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Onepress
2019-10-11
2019-10-11

Okładka książki Elity komunistyczne w Polsce Mirosław Szumiło, Marcin Żukowski
Elity komunist... Mirosław Szumiło,&n...

Drogi czytelniku, zaoszczędzę Ci parę złotych na zakup książki. Jeżeli szukasz gotowych rozwiązań, to autor ich Ci nie poda. Każdy jest inny, więc nie ma jednej ścieżki, która poprowadzi Twoją marę osobistą do sukcesu. To Ty musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć i dostosować narzędzia do swoich indywidualnych możliwości. Ważne żeby być sobą - i to zdanie streszcza całą zawartość książki.

W miarę szybko się czyta, ale były momenty, kiedy przebiegałam tekst wzrokiem omijając niektóre części. Można się na pewno czegoś z tej książki dowiedzieć, ale nie powiedziałabym, że czuję się zasypana mnóstwem nowych informacji. Niepokojący jest fakt, że autor książki nie publikuje nic od dłuższego czasu w social mediach, a do czego zachęca na stronach swojej twórczości. Myślę, że są pozycje, które lepiej podejdą do tematu marki osobistej, niemniej jednak, można zerknąć na tę książkę w wolnej chwili.

Ta książka to tragedia. Niewykluczone, ze głownie dlatego, ze autor postanowił czytać ja sam.

• Empik audio rozwój
  • Brak Audiobooka