ROZWIŃ ZWIŃ

Zielona Sowa
2020-10-28
2020-10-28

więcej Więcej

Siedem znakomitych opowiadań. Koniecznie czytajcie. Na długo zostają w pamięci.

"Siedem odcieni miłości" to zbiór siedmiu opowiadań
napisanych przez siedem polskich autorek:
Lilianę Fabińską, Joannę Jagiełlo, Agnieszkę Jeż, Barbarę Kosmowską,
Annę Onichimowską, Katarzynę Ryrych, Małgorzatę Wardę.

Siedem różnych opowiadań o miłości,
których bohaterkami są licealistki lub studentki.
Każda z autorek to mistrzyni pióra.
Wszystkie opowiadania są...

„Siedem odcieni miłości” to paleta pełna barw zwana miłością, a każda opisana w niej historia to inny odcień tego uczucia. Autorki stworzyły historie obrazujące czytelnikowi temat miłości. Niektóre opowiadania były smutne, inne dawały nadzieję; bywały urocze ale też pouczające i zabawne. Miło spędziłam czas przy tych historiach. (Chociaż czasem czuć niewielki...

Czasami zapominam, jak bardzo lubię opowiadania. Fakt, czuję często niedosyt, ale to niedosyt dobrego rodzaju: taki, który sprawia, że sięgam po więcej książek autora lub inne powieści z tego gatunku. W Siedmiu Odcieniach Miłości pokochałam kilka opowiadań tak mocno, że już w koszyku czekają inne książki Liliany Fabisińskiej, czy Katarzyny Ryrych. ⠀
Nie rozumiem, czemu nie...

• 2021
  • Obyczajowe
  • TBR
  • Romans
  • Do kupienia
  • Chcę przeczytać 2C
  • Zbiory

Dodaj cytat z książki Siedem odcieni miłości