Why I Am Not Going to Buy a Computer

Okładka książki Why I Am Not Going to Buy a Computer
Berry Wendell Wydawnictwo: Penguin Classics Cykl: Penguin Modern (tom 50) publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Penguin Modern (tom 50)
Penguin Classics
2018-02-22
Data 1. wydania:
2018-02-22
angielski

Okładka książki Wśród amerykańskich poetów Wystan Hugh Auden, Robert Bly, William Bronk, Charles Bukowski, Lawrence Ferlinghetti, Robert Francis, Allen Ginsberg, Barbara Guest, John Haines, Donald Hall, George Hitchcock, David Ignatov, Donald Justice, Weldon Kees, Etheridge Knight, Denise Levertov, Howard Nemerov, Harold Norse, Kenneth Patchen, Sylvia Plath, Dudley Randall, Kenneth Rexroth, Theodore Roethke, Edwin Rolfe, Pitt William Root, Muriel Rukeyser, Anne Sexton, Hollis Summers, Genevieve Taggard, Berry Wendell
Ocena 7,9
Wśród amerykań... Wystan Hugh Auden, ...