Zwyczajnie niezwykli. Obrazki o niepełnosprawności

Marpress
2020-10-21
2020-10-21
9788375282016
niepełnosprawni zespól downa opiekun dom opieki pamiętnik

więcej Więcej

Są książki lekkie i mocne. Są te fruwające w obłokach i twardo stąpające po ziemi. Są wyciskacze uczuć i te wywołujące dreszcze. Są wreszcie książki ważne, bez względu na wszelkie inne przymiotniki, którymi można je okrasić i przed Wami właśnie jedna z nich - "Zwyczajnie niezwykli, obrazki o niepełnosprawności" autorstwa Marka Dynowiaka, Wydawnictwa Marpress (znajdziecie ją...

22 krótkie rozdziały o pracy w ośrodku dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, spisane przez jego pracownika.
Nie ma tu suchych faktów: jak wygląda praca w takim miejscu, jakie są obowiązki czy reguły.
Znajdziemy tu natomiast naprawdę zabawne historie podopiecznych, którzy zmagają sie codziennie z takimi samymi problemami jak my.
Dzięki takiej formie, świat ludzi z...

• 01. Epub+
  • Ebooki