Mops w pigułce. Charakterystyka rasy

2019-01-01
mops

więcej Więcej

2061

Poniższy komentarz pt.: ,,Arcydzieło" to czcza i pusta gadanina. Z arcydziełem ta książka ma tyle wspólnego co ja z gotowaniem, a potencjalni odbiorcy oscylują wiekiem między 7. a 9. rokiem życia. Książka wydana jest fatalnie, najniższym sumptem, informacje suche - całość to wywód w stylu przepisanej Wikipedii. Czarno-białe zdjęcia nadają tej książce tonu pogrzebowego, a...

Krótka książka, która umocniła mnie w przekonaniu, że mops to rasa psa idealna dla mnie.

arcydzieło

• 2021
  • Wyzwanie 2020
  • X Nigdy więcej
  • Kot, pies, ryby i inne zwierzaki
  • O zwierzętach

Dodaj cytat z książki Mops w pigułce. Charakterystyka rasy